במהלך העשר השנים האחרונות עולם האינטרנט עובר מהפכה שקטה בהרגלי הגלישה והצריכה שלנו. אם היינו רגילים עד כה לגלוש באינטרנט מסלון הבית או בעמדת העבודה, חדירת הסמארטפונים לחיינו טרפה את הקלפים ואפשרה נגישות לאינטרנט וגלישה מכל מקום ובכל זמן.

קרא עוד
0 הערות

ישנם לא מעט סוגי אתרים המשמשים את בעליהם למטרות שונות. ישנם אתרי תדמית המשמשים ככרטיסי ביקור מעוצבים, ישנם פורטלים המביאים מידע רחב היקף ומומחיות בנושא מסויים או בכמה נושאים, ישנם אתרים למסחר שהם בעצם חנויות או קניונים אינטרנטים, ישנם אתרי תמיכה וכו' כיד הדמיון והרוח היזמית.

קרא עוד
0 הערות

שילוט חוצות הינו כלי פרסומי רב עוצמה בחשיפה לקהל לקוחות גדול בפרקי זמן קצרים יחסית. עם זאת כדי שזה יהיה אפקטיבי ויתן יחס עלות תועלת מקסימלית יש כמה אספקטים שצריך לקחת בחשבון לפני ובתוך תהליך העיצוב.

קרא עוד
0 הערות

המרחב האינטרנט עמוס במידע רב ואינסופי כמעט. מתקיימים בתוכו מליאירדי אתרים בנושאים מגוונים ולכל אחד מהם רב המבחר והתחרות על תשומת לבו של הגולש. עסקים שיש להם אתרי אינטרנט סביר להניח שיפרסמו בו את מכלול השירותים והמוצרים המועניקים על ידם. הם קרוב לוודאי גם יהיו מעוצבים בגרפיקה אשר תשלב בין טקטסים רלוונטים לתמונות, או איורים ואולי אפילו גם אנימציה וסרטוני תדמית. התוצאה תהיה אתר אינטרנט שיתן מידע כולל וכללי על החברה ודרכים ליצירת קשר עמה.

קרא עוד
0 הערות