במרחב האינטרנט קיימים היום מספר סוגי אתרים שכל אחד מהם בא לענות על צורך מסויים כגון אתרי מכירות, אתרי מידע, אתרי קטלוג, אתרי תדמית וכיוצ״ב.

קרא עוד
0 הערות

קרה לא פעם שפנה אלי לקוח בבקשת לעצב עבורו פלייר כשכוונתו היתה בצורך בעיצוב ברושור וגם להיפך. לרוב ישנו בלבול בין הברושור לפלייר וכאן המקום לעשות קצת סדר בבלאגן.

קרא עוד
0 הערות

עיצוב לוגו מאופיין בסגנונו הייחודי של המעצב וביכולתו לבנות הקשרים אסוציאטיביים רחבים המתייחסים לעסק אותו רוצים למתג. למרות שלא ניתן לנתק את היכולת הטכנית של המעצב מהתוצאה הסופית, כוחו של הלוגו יהיה בסופו של דבר גם תוצאה של עמידה בכמה עקרונות ברזל עיצוביים.

קרא עוד
0 הערות

תארו לעצמכם שבוקר אחד אתם מתעוררים משנתכם, פוקחים את העיניים והעולם כולו נצבע בשחור ולבן. כך ללא התראה מוקדמת כל דבר צבעוני שאתם מכירים בחייכם איבד את הייחודיות הצבעונית שלו והשאיר אתכם עם שני צבעים בלבד - שחור ולבן.

קרא עוד
0 הערות

האם אלמנט עיצובי הוא טרנד חולף או שמא נולד כדי לתקוע יתד ולהישאר למשך זמן רב? כיצד ניתן לעצב בסגנון עדכני מבלי שזה יחשב לטרנד טרחני? שתי שאלות חשובות המעסיקות את המעצב הגרפי בבואו ליצור פרוייקט חדש. ננסה לבחון אותן בפוסט זה.

קרא עוד
0 הערות

כל מעצב בוודאי חושב לעצמו כיצד הוא יוכל לעצב ללקוח הבא את הלוגו הכי מדהים שהוא עיצב אי פעם? כזה שלא יפסיקו לדבר עליו? אז כמו כל דבר התשובה היא כמובן עבודה קשה, יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסה וכד', אלא שלפעמים כדי להגיע לפריצת הדרך ביצירת הלוגו המדהים הבא אנחנו יכולים לשנות את צורת החשיבה והפעולה שעשינו עד כה בעבודות קודמות ולסגל לעצמנו תבנית פעולה חדשה שתסייע לנו בכך.

קרא עוד
0 הערות

לוגו מייצג ומתמצת את ערכי המותג באמצעות סמל. הוא צריך להיות זכיר וכזה היכול לעשות חיבור רגשי ומיידי. הרבה פעמים הוא יהיה הגורם בגללו לקוח פוטנציאלי יחליט להשתמש בשירות או לרכוש את המוצר. לוגו שמייצג את המותג בצורה הטובה ביותר, הוא כזה המבודל ממתחרים, ממוצב בצורה מדוייקת לפלח שוק רצוי ומקורי.

קרא עוד
0 הערות

כממתג ומעצב גרפי נדמה לי שכל לקוח שלי ששאלתי אותו במה הוא חושב שהעסק שלו מבודל השיב לי בתשובה המובנת מאליה שהוא הכי שירותי, מקצועי, טוב, חדשני עם מחירים נוחים וכיוצ״ב.

קרא עוד
0 הערות

בעידן הנוכחי מותגים מדברים בשפה עיצובית בינלאומית ומותאמים לאוכלוסיות רבות ומגוונות בכל העולם, שינוע המוצרים לכל קצווה בעולם והאפשרות לתת שירות באמצעות האינטרנט מגדילה את המגמה. כך קורה שבעלי מותגים מקומיים חושבים שאם יקראו לחברה שלהם בשם לועזי ויכתבו אותו בשפה האנגלית הם ימתגו עצמם כמותגים בינלאומיים מה שיגדיל את שורת הרווח בסופו של יום.

קרא עוד
0 הערות

בתקופה הנוכחית כלל אצבע ידוע הוא שאם אינך קיים באינטרנט משמע כאילו אינך קיים כלל. מוסכם הדבר שאתר אינטרנט הוא אפיק שיווקי חשוב ומהווה הרבה פעמים גשר הכרחי בהחלטת הלקוח אם לפנות לעסק ולרכוש את שירותיו.

קרא עוד
0 הערות

סיימת בשעה טובה למתג את העסק, הגיע הזמן ליישם את השפה המיתוגית על מוצרי קד״מ שונים כדי שאלו יוכלו לשווק את העסק בצורה הטובה ביותר.

קרא עוד
0 הערות

גרפיקה איכותית נשענת במידה רבה על קוגניציה והבנת המרקם הרגשי של העיצוב בנפשו של האדם. במילים אחרות, לא מספיק לעצב בצבעים וצורות יפות, צריך שלעיצוב תהיה גם הצדקה וסיבה להנעת הלקוח או הצופה לפעולה וזה דבר הדורש לימוד וידע.

קרא עוד
0 הערות